Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V Niedziela Wielkiego Postu 21.03.2021

 1. Zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy Świętej o 18.00 w piątki Wielkiego Postu, na nabożeństwo Gorzkich Żali zaś w Niedziele po Mszy Świętej o 9.30. Za udział w tych nabożeństwach można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. 
 2. Dziś Msza Św. dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania o godzinie 15.00, po której odbędzie się spotkanie w grupach. Serdecznie zapraszamy.
 3. W Czwartek 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte tego dnia o 8.00 i o 18.00.  Po Mszy spotkanie dla ministrantów.
 4. Za tydzień Niedziela Palmowa, podczas której Kościół obchodzi pamiątkę wjazdu Chrystusa do Jerozolimy dla dokonania swego Paschalnego Misterium. Na każdej Mszy błogosławieństwo palm.
 5. W środę spotkanie wspólnoty Galilea, serdecznie zapraszamy.
 6. W najbliższą sobotę i niedzielę (27-28 marca) o godzinie 16.00 odbędzie się kolejna Msza przygotowująca do Komunii Świętej: 27 marca   –  kl. 3B, 28 marca.  –   kl. 3A + dzieci z innych szkół. Po Mszy dzieci otrzymają rachunki spowiedzi i formuły spowiedzi. 
 7. Caritas prowadzi sprzedaż świec Wielkanocnych, Cena świecy to 20 zł. Przypominamy jednocześnie o możliwości złożenia darów żywnościowych dla najuboższych do kosza znajdującego się przy głównym wejściu do kościoła. Dary te będą przeznaczone na paczki wielkanocne.
 8. Dyrekcja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego oraz nasza Parafia serdecznie zapraszają mieszkańców, uczniów szkół, klas, przedszkoli do wzięcia udziału w XI Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych. Szczegóły na stronie Szkoły w Ładach i naszej parafii. 
 9. Dziś gościmy  męża, ojca i powieściopisarza, Roberta Kościuszko. Nasz gość zachęci świadectwem rodziców do przekazywania wiary dzieciom, a ich pociechy do Dobrej Przygody. Pan Robert zaprezentuje swe ewangelizacyjne powieści przygodowe oraz gry planszowe. Pozycje te będzie można pozyskać wraz z dedykacją autora.  
 10. Od Wielkiego  Poniedziałku do Wielkiego Czwartku zapraszamy o 20:00 na słuchanie Słowa Bożego z czterech  Ewangelii o męce Pana Jezusa na podstawie Biblia Audio Superprodukcja.
 11. W najbliższą niedzielę taca inwestycyjna, z góry składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary jakie złożycie. 

Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone