Previous slide
Next slide

Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.02.2024

  1. Dziś o 18.00 Msza Święta dla kandydatów do sakramentu bierzmowania, po Mszy Świętej spotkanie w grupach. Serdecznie zapraszamy.
  2. W najbliższym tygodniu jest jeszcze dużo wolnych intencji mszalnych. Zapraszamy do ich zamawiania.
  3. Trwają katechezy neokatechumenalne, które potrwają do początku marca. Katechezy odbywają się w poniedziałki i czwartki od godziny 19.30. Dziś podczas każdej Mszy Świętej wysłuchamy świadectwa uczestników tej Wspólnoty. Gorąco zachęcamy do udziału w katechezach. Jest to świetna okazja do pogłębienia swojej wiary. Wspólnota Neokatechumenalna charakteryzuje się niezwykle głęboką formacją, która później przekłada się na konkretną pomoc w parafii, ale również przyczynia się do wielu powołań kapłańskich.
  4. Osoby, które nie mogły być w wyznaczonym czasie – mogą teraz zamówić indywidualne wizyty kolędowe, dzwoniąc pod specjalny numer kolędowy podany na naszej stronie internetowej. Również ci, których w sposób niezamierzony pominęliśmy, mogą zgłaszać się, żeby umówić indywidualne wizyty.
  5. Zapraszamy dziś po każdej Mszy Świętej do naszej kawiarenki w domu parafialnym, w której można napić się dobrej kawy i zjeść smaczne ciastko.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone