Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXI Niedziela Zwykła 22.08.2021

  1. Zbliża się termin beatyfikacji Ks. Kardynała Wyszyńskiego 12 września. Zachęcamy do wzięcia udziału w 33 dniowych rekolekcjach internetowych: „Wszystko postawić na Maryję”, trwających od 6 sierpnia do 8 września – poprzez stronę internetową: www.beatyfikacja33.pl.
  2. W czwartek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze Święte w tym dniu o godzinie 8.00 i o 18.00.
  3. Centrum Kultury Raszyn zaprasza na koncert, który odbędzie się 22 sierpnia o godz. 19.00 w Austerii w Raszynie. Wystąpi duet Fryderyk Amadeusz Giorgianni – skrzypce i Jan Tarkowski – wiolonczela.
  4. Klub Honorowych Dawców Krwi PCK „Strażak” przy OSP Falenty zaprasza wszystkich chętnych do oddania krwi na terenie parkingu przy Kościele św. Szczepana w Raszynie. Ambulans pobierania krwi będzie dziś w godzinach od 9,00-13,30. Potrzebny dowód osobisty i doby stan zdrowia.
  5. Sołectwo Dawidy Bankowe zaprasza na piknik „pożegnanie lata” w sobotę 28 sierpnia w godzinach 15-22, na terenie parkingu przy kościele. Liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Parkowanie samochodów będzie możliwe na parkingach szkolnych i na sąsiednich ulicach.
  6. Wicedyrektor ds. Przedszkola poszukuje osoby na stanowisko pomoc kuchenna do BAJKOWEGO PRZEDSZKOLA w Ładach.
  7. W najbliższą niedzielę taca inwestycyjna, z góry składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary, jakie złożycie.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone