Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIV Niedziela Zwykła 12.09.2021

 1. Dziś o godzinie dwunastej będzie można w mediach oglądać beatyfikację księdza kardynała Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej.
 2. Dziś o 20.00 spotkanie parafialnego zespołu Caritas.
 3. W poniedziałek 13 września Msza Święta za przyczyną Matki Bożej Fatimskiej o 18 a po Niej procesja wokół kościoła.
 4. W poniedziałek o 19.00 również pierwsza próba liturgiczna i muzyczna kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Pozostałe próby w środę i piątek o 19.00.
 5. We wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, Msza Święta o godzinie 8 rano.
 6. Od 13 października rusza kurs Alpha. Zapisy od jutra będą na stronie warszawa.galilea.pl oraz w zakrystii. Kurs jest bezpłatny i będzie się odbywał w Hotelu Groman w środy o 19.00.
 7. W najbliższą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii przedstawicieli rycerzy Świętego Jana Pawła II, którzy powiedzą o swoim zakonie oraz będą chcieli zachęcić przede wszystkim mężczyzn do wstąpienia do rycerzy Świętego Jana Pawła II i utworzenia chorągwi przy naszej parafii, serdecznie zapraszamy.
 8. W najbliższą niedzielę również poświęcenie przyborów szkolnych podczas Mszy Świętej o 11.30.
 9. 09.2021 rodzinny rajd rowerowy. 12.00 start przy stawie w Ładach. Trasa: Łady, Falenty Nowe, Falenty, Falenty Duże, Podolszyn Nowy. Meta w Ładach. Po rajdzie zapraszamy na rodzinny piknik przy dużym stawie w Ładach. Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Raszyn, Sołectwo Łady, Falenty Nowe i KGW SQŁAD.
 10. Bardzo dziękuję Marcinowi i Krzysztofowi za piękne wykoszenie trawy na terenie kościoła.
 11. Pomódlmy się za zmarłego parafianina świętej pamięci Bogdana Kazimierskiego, którego pogrzeb odbędzie się w najbliższy poniedziałek o 10.00: „Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…”

 

Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone