Previous slide
Next slide

Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXV Niedziela Zwykła 19.09.2021

  1. W najbliższą niedzielę 26 września nasz odpust parafialny Świętego Mateusza Ewangelisty. Podczas Mszy Świętej o 11:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Świętego Mateusza.
  2. W wigilię uroczystości w sobotę 25 września podczas Mszy Św. o 18.00 40 młodych osób przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk J.E. ks. Biskupa Piotra Jareckiego.
  3. W piątek 24 września od 17.00 spowiedź dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania i świadków, po niej próba generalna dla kandydatów i świadków o 18.30.
  4. W naszej parafii działa już nowa szkoła w Zamieniu, przybywa dzieci w Szkole w Ładach, dlatego też szukamy chętnych do pracy w szkole nowych katechetów. Dla osób niemających wykształcenia katechetycznego jest możliwość w krótkim czasie uzyskania takiego wykształcenia na Akademii Katolickiej w Warszawie.
  5. Od 13 października rusza kurs Alpha. Zapisy na stronie  warszawa.galilea.pl oraz w zakrystii. Kurs jest bezpłatny i będzie się odbywał w Hotelu Groman w środy o 19.00.
  6. Dziś gościmy w naszej parafii przedstawicieli rycerzy Świętego Jana Pawła II, którzy powiedzą o swoim zakonie oraz będą chcieli zachęcić przede wszystkim mężczyzn do wstąpienia do rycerzy Świętego Jana Pawła II i utworzenia chorągwi przy naszej parafii, serdecznie zapraszamy.
  7. Dziś poświęcimy przybory szkolne podczas Mszy Świętej o 11.30.
  8. Pierwsze po wakacjach spotkanie dla ministrantów starszych odbędzie się w poniedziałek o godzinie 19.00 coś dla kandydatów czwartek o 17.00, serdecznie zapraszamy.
  9. Wspólnota Galilea wznowiła już spotkania po wakacjach w środy o godzinie 19.00 w domu parafialnym. Wszystkich chętnych zapraszamy.
  10. Nasza schola rodzina spotyka się w piątki o godzinie 19.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

 

Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone