Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVII Niedziela Zwykła 03.10.2021

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy Świętej o 09:30 Nabożeństwo Różańcowe.
 2. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii będą się odbywały po Mszach Świętych w dni poprzednie, a w niedzielę po Mszy Świętej o 9 30; różaniec dla dzieci po Mszy Świętej poniedziałek i piątek. Serdecznie wszystkich zapraszamy do tej formy modlitwy, która jest rodzajem kontemplacji wydarzeń z życia Jezusa i Maryi.
 3. 16 października w sobotę organizujemy pielgrzymkę z naszej parafii to Sanktuarium Świętego Józefa w Józefosławiu. Msza święta w kościele Józefosławiu zaplanowana jest na godzinę 10:30. Udamy się na pielgrzymkę w 2 grupach: pierwsza grupa wyruszy autokarem o 9 30, druga zaś grupa wyjedzie do Józefosławia na rowerach o godzinie 9. Pielgrzymka związana jest z odpustem w Roku Świętego Józefa ustanowionym przez Księdza Kardynała Nycza. Serdecznie zapraszamy.
 4. W naszej parafii działa już nowa szkoła w Zamieniu, przybywa dzieci w Szkole w Ładach, dlatego też szukamy chętnych do pracy w szkole nowych katechetów. Dla osób niemających wykształcenia katechetycznego jest możliwość w krótkim czasie uzyskania takiego wykształcenia na Akademii Katolickiej w Warszawie.
 5. Od 13 października rusza kurs Alpha. Zapisy na stronie  warszawa.galilea.pl oraz w zakrystii. Kurs jest bezpłatny i będzie się odbywał w Hotelu Groman w środy o 19.00.
 6. Spotkanie dla ministrantów starszych odbędzie się w poniedziałek o godzinie 19.15 zaś dla kandydatów czwartek o 17.00, serdecznie zapraszamy.
 7. Dziś zebranie parafialnego zespołu Caritas o godzinie 20:00. Na spotkanie zapraszamy wszystkie osoby pragnące dołączyć do zespołu Caritas działającego przy naszej parafii.
 8. W najbliższy czwartek dyżur Caritas od 19:00. Zapraszamy również ofiarodawców do przynoszenia darów dla osób biednych w tym dniu.
 9. Spotkanie wspólnoty galilejskiej w środę o godzinie 19.00 w domu parafialnym. Wszystkich chętnych zapraszamy.
 10. Nasza schola rodzina spotyka się w piątki o godzinie 19.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
 11. W najbliższy piątek 8 października po Mszy Świętej wieczornej i nabożeństwie różańcowym spotkanie Bielanek, serdecznie zapraszamy.
 12. Najbliższą niedzielę zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone