OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVII Niedziela Zwykła, 06.10.2019

 

 1. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii. odprawiane są po Mszach Świętych w dni powszednie, w niedziele po Mszy Świętej o 9.30.
 2. Dzieci zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w poniedziałki i środy po Mszy Świętej o 18.00, przygotowaliśmy dla was specjalne niespodzianki.
 3. W poniedziałek spotkanie grupy męskiej, w środę – grupy modlitewnej dorosłych, w czwartek – ministrantów. Początek spotkań o 19.00, serdecznie zapraszamy.
 4. Zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania na kolejne spotkanie 20.10.19, które rozpocznie się Mszą Świętą o 15.00 w naszym kościele. Po Mszy Świętej spotkania w grupach. Obecność obowiązkowa.
 5. Szkoła języka angielskiego English Fun Club działająca przy Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego na Ursynowie i przy naszej Parafii zaprasza dzieci i dorosłych na zajęcia we wtorki i czwartki w sali na Naszej Plebanii. Właścicielka oraz lektorzy oprócz nauki kompetencji językowych będą promowali wartości katolickie.
 6. Zapraszamy ludzi młodych od 19 do 35 roku życia do nowo powstającego Duszpasterstwa „MŁODYCH Św. SZCZEPANA”. W czasie spotkań wspólnie z ekspertami z danej dziedziny będziemy zajmować się m.in tematami: Bóg a nauka, Niebo, czyściec, Piekło, Człowiek (np. samoakceptacja), Dobro i Zło ( np. Egzorcyzmy), Kościół. Najbliższe spotkanie odbędzie się 13 Października o godz. 19.00 w domu parafialnym przy Alei Krakowskiej 6 w Raszynie. Więcej informacji na facebooku i plakatach.
 7. Centrum Kultury Raszyn zaprasza na koncert Pierwszej Damy Polskiej Piosenki Ireny Santor 19 października (sobota) godz. 19:15 Koncert odbędzie się w hali sportowej Centrum Sportu Raszyn Bilety w cenie 30 zł w sprzedaży od 8 października (od godz. 9:00) na portalu Biletyna.pl a także w recepcji CKR .
 8. W najbliższą Niedzielę obchodzimy XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!” Tego dnia odbędzie się zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 9. W najbliższą Niedzielę wypada również Nabożeństwo Fatimskie, przeżyjemy je modląc się na Różańcu po Mszy Świętej o 9.30.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 11. Policja ostrzega przed oszustami, którzy dzwonią na numery stacjonarne i przedstawiają się jako policjanci, strasząc, że hakerzy chcą zaciągnąć kredyt na konto rozmówcy i jedynym sposobem obrony jest wzięcie samemu kredytu, później ludzie zaciągają kredyt i przekazują go rzekomym policjantom. Policja nigdy nie żąda pieniędzy. Również w sytuacji wypadku Policja nigdy nie dzwoni, mówiąc, że prokurator żąda zapłaty za uniknięcie więzienia.

© 2021 by Parafia Św. Mateusza Ew. – Wykonanie i utrzymanie strony firma MAJ-KOM – serwisy internetowe