Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVI Niedziela Zwykła, 29.09.2019

 

  1. Od 1 października we wtorek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe w naszej parafii. Będą odprawiane po Mszach Świętych w dni powszednie, w niedziele po Mszy Świętej o 9.30.
  2. Dzieci zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w poniedziałki i środy po Mszy Świętej o 18.00, przygotowaliśmy dla was specjalne niespodzianki.
  3. Papież Franciszek ogłosił październik 2019 r. Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym. Jego mottem są słowa: „Ochrzczeni i posłani: Kościół Chrystusa z misją w świecie”. Okazją setna rocznica opublikowania przez Benedykta XV Listu apostolskiego „Maximum illud”. 
  4. W I Piątek miesiąca – 4 października od rana pójdziemy do chorych, spowiedź święta w tym dniu od 17.00, Msza Święta dla dzieci i dorosłych o 18.00. 
  5. W poniedziałek spotkanie grupy męskiej, w środę – grupy modlitewnej dorosłych, w czwartek – ministrantów. Początek spotkań o 19.00, serdecznie zapraszamy. 
  6. Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się pierwsze spotkanie dla rodziców i dzieci, które w tym roku szkolnym będą przygotowywały się do I Komunii Św. Będzie to spotkanie organizacyjne, na które w sposób szczególny zapraszamy Rodziców z Zamienia, w celu zapisania dzieci. 
  7. Szkoła języka angielskiego English Fun Club działająca przy Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego na Ursynowie i przy naszej Parafii zaprasza dzieci i dorosłych na zajęcia we wtorki i czwartki w sali na Naszej Plebanii. Właścicielka oraz lektorzy oprócz nauki kompetencji językowych będą promowali wartości katolickie. 
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone