Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXIII Niedziela Zwykła – 19.11.2023

  1. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.
  2. W dni powszednie wprowadziliśmy dwie Msze Święte o godzinie 8:00 rano i o 18:00 po południu, dlatego też zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w ciągu tygodnia.
  3. Od środy do soboty w tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne na godzinę 18.00.
  4. Zbieramy jeszcze na wypominki roczne. Za zmarłych polecanych w tych wypominkach odprawiane są Msze Święte w pierwsze środy miesiąca, a ich imiona wyczytywane są w niedzielę przed Mszą Świętą o godzinie 8.00 lub 09:30.
  5. W najbliższy poniedziałek spotkanie dla kandydatów na ministrantów, które rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich chłopców pragnących zostać ministrantami.
  6. Od przyszłego tygodnia parafialny zespół Caritas, będzie prowadził sprzedaż świec Wigilijnych przy głównym wejściu do kościoła. Cena świecy nie ulega zmianie i wynosi 20 zł.
  7. W ramach obchodów 38. ŚDM, który w wymiarze diecezjalnym jest świętowany w Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata zapraszamy do udziału młodzież w DIECEZJALNYM DNIU MŁODYCH ARCHIDIECEZJI WARSZAWSKIEJ, który odbędzie się w sobotę 25.11.2023, w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie na Wilanowie.

Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone