Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Piąta Niedziela Wielkiego Postu, 03.04.2022

  1. Za tydzień Niedziela Palmowa oraz błogosławieństwo palm.
  2. W najbliższy piątek po mszy świętej o godzinie 18:00 nabożeństwo drogi krzyżowej. W ten najbliższy piątek nabożeństwo chcemy odprawić na zewnątrz kościoła idąc ulicami Jutrzenki, Długą oraz Miklaszewskiego z powrotem do kościoła. Po drodze będziemy słuchali rozważań przy poszczególnych stacjach przygotowanych przez wspólnotę Galilea oraz śpiewali pieśni przygotowane przez naszą scholę rodzinną wraz z Panem Organistą. Chcemy dać wyraz naszej wierze, że Jezus oddał życie za każdego człowieka. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nabożeństwie. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych nabożeństwo odbędzie się w kościele.
  3. Wznawiamy odwiedziny chorych przez nadzwyczajnych szafarzy Najświętszego Sakramentu. Prosimy o zgłoszenia.
  4. Zakończyliśmy etap parafialny synodu, Zespół Parafialny dokonał syntezy na podstawie jednego spotkania i ankiet od parafian. Z wynikami prac można się zapoznać na naszej stronie internetowej.
  5. Po raz dwunasty organizujemy konkurs na najpiękniejszą palmę we współpracy ze Szkołą Podstawową w Ładach. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Regulamin konkursu podajemy na naszej stronie internetowej oraz w szkole.
  6. Spotkania parafialne według porządku tygodniowego. W poniedziałek spotkanie ministrantów o 19:15, w czwartek dla kandydatów o 17.00, w środę serdecznie zapraszamy na spotkani Wspólnoty Galilejskiej o 19.00.
  7. Dziś na zakończenie Mszy Świętych odśpiewamy suplikacje w intencji pokoju na Ukrainie.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone