Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

Trzecia niedziela adwentu, 11.12.2022

 1. Bardzo dziękuję za przygotowanie posiłków w czasie rekolekcji Marysi, Hani, Bogusiowi, Ali, Michałowi.
 2. 15 grudnia w czwartek w domu parafialnym o 19.00 Wigilia Wspólnot. Zapraszamy również parafian nie należących do wspólnot.
 3. Msze Święte Roratnie od poniedziałku do soboty o godzinie 06:30. Szczególnie zapraszamy dzieci, dla których przygotowany jest specjalny program z dziadkiem Joachimem na czele.
 4. W ciągu tygodnia nie będzie porannych Mszy Świętych we wtorek i czwartek o 8 rano.
 5. Za tydzień 18 grudnia w niedzielę zapraszamy dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami na Mszę Świętą o godzinie 16.00.
 6. W tym tygodniu we wtorek i piątek są jeszcze wolne intencje mszalne.
 7. W czwartek o 19.00 spotkanie grupy Galilejskiej. Serdecznie zapraszamy.
 8. Spotkanie ministrantów w sobotę o godzinie 14.00. Serdecznie zapraszamy.
 9. Dziś po Mszach Świętych o 8.00, 09:30 11:30 zapraszamy do naszej nowo – otwartej kawiarenki w domu parafialnym. Utrzymanie kawiarenki z dobrowolnych ofiar. Można zamawiać ciasta na święta.
 10. Krąg młodych małżeństw Wspólnoty Domowego Kościoła przy naszej parafii rozpoczyna regularną pracę formacyjną od spotkania w sobotę 17 grudnia o godz. 10:30 w naszej kawiarence. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie małżeństwa, które chciałyby jeszcze do tej wspólnoty dołączyć.
 11. Od 1 do 6 sierpnia 2023 roku przygotowujemy się do Światowych Dni Młodzieży w Portugalii, w Lizbonie. Chcemy utworzyć grupę przy naszej parafii, dlatego też zapraszamy chętną młodzież w wieku od 14 do 35 roku życia do zapisania się w zakrystii.
 12. Caritas zaprasza do przynoszenia darów do paczek świątecznych dla najuboższych. Dary prosimy składać do ustawionych w kościele koszy. Caritas prowadzi sprzedaż świec Wigilijnych. Cena Świecy jak w ubiegłych latach 20 złotych. Wolontariusze będą je sprzedawali jedynie w głównym wejściu do kościoła. Niech nie zabraknie tego światła w Waszych domach.
 13. Pan Organista rozprowadza poświęcone opłatki. Ofiary, jakie złożycie będą wyrazem wdzięczności za jego pracę w naszej parafii.

 

Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone