Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, 01.01.2023

 1. W piątek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte według porządku niedzielnego z poświęceniem kadzidła i kredy. Ofiary jakie złożyć się na kadzidło i kredę zostaną przeznaczone na fundusz naszej scholii rodzinnej.
 2. W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i czwartek są jeszcze wolne intencje mszalne.
 3. Rozpoczynamy wizyty kolędowe. Początek wizyt od poniedziałku do piątku od 16.00, w soboty od 9.00. W tym tygodniu we wtorek i środę (3-4 stycznia) odwiedzimy Podolszyn Stary, w czwartek, sobotę (5, 7, 9, 11 stycznia) Podolszyn Nowy:
  1. we wtorek (3 stycznia): ul. Polna od Lesznowoli po obu stronach do Państwa Ochmanów oraz Serafinów oraz ulice Owsiana i Gryczana;
  2. w środę (4 stycznia): do końca ulica Polna oraz ul. Zielona i Dolna.
  3. w czwartek (5 stycznia): ul. Złota, Szafirowa, Bursztynowa
  4. w sobotę (7 stycznia): cała ul. Długa od ronda do Ład
  5. w poniedziałek (9 stycznia): ul. Olszynowa, Olszynkowa, Wygody, Pogodna
  6. w środę (11 stycznia): ul. Figowa, Krokusowa, Szmaragdowa, Imbirowa, Cynamonowa
 4. Ze względu na wizytę kolędowa Msze Święte w tygodniu od poniedziałku do piątku o 8 rano. W sobotę jak wcześniej o 18.00.
 5. Do chorych pójdziemy wyjątkowo w pierwszy czwartek miesiąca 5 stycznia od rana.
 6. W czwartek o 19.00 spotkanie grupy Galilejskiej. Serdecznie zapraszamy.
 7. Krąg młodych małżeństw Wspólnoty Domowego Kościoła przy naszej parafii rozpoczął regularną pracę formacyjną. Na kolejne spotkanie zapraszamy 15.01.2023 w niedzielę o 15.00 do kawiarenki parafialnej, szczególnie małżeństwa, które chciałyby jeszcze do tej wspólnoty dołączyć.
 8. Również 15 stycznia na Mszę Świętą o 11:30 zapraszamy małżeństwa z różnym stażem małżeńskim, podczas Mszy Świętej odnowimy przyrzeczenia małżeńskie. Każda para otrzyma pamiątkowe obrazki.
 9. Od 1 do 6 sierpnia 2023 roku odbędą się Światowe Dni Młodzieży w Portugalii, w Lizbonie. Chcemy utworzyć grupę przy naszej parafii, dlatego też zapraszamy chętną młodzież w wieku od 14 do 35 roku życia do zapisania się w zakrystii.
 10. Dziś można uzyskać odpust zupełny za udział w publicznym odmówieniu lub śpiewie hymnu: O Stworzycielu Duchu, przyjdź.

 

Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone