Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 29.05.2022

  1. Za tydzień w Niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  2. W Wigilię Zesłania Ducha Świętego, w sobotę po Mszy Świętej o godzinie 18.00 modlitewne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem, prowadzone przez naszą scholę rodzinną. Serdecznie zapraszamy.
  3. W środę 1 czerwca rozpoczniemy po Mszy Świętej o godzinie 18.00 nabożeństwa czerwcowe. Serdecznie zapraszamy.
  4. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź święta od 17.00.
  5. 5 czerwca będziemy przeżywali Święto Dziękczynienia, które w tym roku będzie poświęcone dziękczynieniu za beatyfikację Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Polski i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Każda parafia zaproszona jest do wysłania delegacji na to Święto, dlatego też w zakrystii przyjmuję zgłoszenia od Was Najmilsi do uczestniczenia w delegacji naszej parafii. Serdecznie zapraszamy. Tego dnia puszka przeznaczona na Świątynię Opatrzności Bożej w Wilanowie.
  6. W sobotę 4 czerwca 34 rocznica konsekracji Pasterza Archidiecezji Warszawskiej kard. Kazimierza Nycza. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za naszego Pasterza.
  7. Spotkania Wspólnot wg porządku tygodniowego: ministrantów w poniedziałek o 19.15, w środę Wspólnoty Galilejskiej, w czwartek o 16.45 kandydatów i w piątek o 19.00 naszej Scholii Rodzinnej. Serdecznie zapraszamy.
  8. Zachęcamy do wpłat na zrzutka.pl na ukształtowanie prezbiterium oraz na podłogę w naszym kościele. Można dokonać wpłaty poprzez naszą stronę internetową. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary, jakie złożycie.
  9. Dziś ostatnia niedziela miesiąca. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary jakie złożyliście.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone