Previous slide
Next slide

Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, 05.06.2022

  1. Za tydzień w Niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  2. W przyszłą niedzielę kończy się również okres Komunii Wielkanocnej.
  3. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msza Święta o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  4. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Zapraszamy na Msze Św. o 8.00.
  5. Dziś Święto Dziękczynienia poświęcone w tym roku podziękowaniu za beatyfikację Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Polski i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Puszka przeznaczona na Świątynię Opatrzności Bożej w Wilanowie.
  6. Parafialny Zespół Caritas zaprasza wszystkich potrzebujących w czwartek o 20.00 na dyżur Caritas, na którym można otrzymać pomoc żywnościową, zaopatrzenie w środki higieniczne a także inne formy pomocy – w tym opiekę psychologiczną.
  7. Szkoła Podstawowa w Ładach zaprasza na spotkanie do Salonu Edukacyjnego w Auli Szkoły w czwartek, 9 czerwca 2022 o godz. 18:00 na temat: „Jak technologie cyfrowe zmieniają nasze dzieci? Konferencję poprowadzi jeden z najlepszych polskich ekspertów w tematyce wychowania, uzależnień i zaburzeń prof. Mariusz Jędrzejko.
  1. Spotkania Wspólnot wg porządku tygodniowego: ministrantów w poniedziałek o 19.15, w środę Wspólnoty Galilejskiej, w czwartek o 16.45 kandydatów i w piątek o 19.00 naszej Scholii Rodzinnej. Serdecznie zapraszamy.
  2. Zachęcamy do wpłat na zrzutka.pl na ukształtowanie prezbiterium oraz na podłogę w naszym kościele. Można dokonać wpłaty poprzez naszą stronę internetową. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary, jakie złożycie.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone