W czwartek 06.08.2020 po Mszy Świętej o 18.00 spotkanie dla osób zapisanych na naszą parafialną pielgrzymkę do Wilna 29-31 sierpnia. Proszę o wzajemne powiadomienie się. Obecność obowiązkowa.
W czwartek 06.08.2020 po Mszy Świętej o 18.00 spotkanie dla osób zapisanych na naszą parafialną pielgrzymkę do Wilna 29-31 sierpnia. Proszę o wzajemne powiadomienie się. Obecność obowiązkowa.