Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 21.11.2021

 1. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. W naszej parafii jednocześnie w niedzielę rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które potrwają do wtorku. W poniedziałek Roraty o 6.45, a następnie nabożeństwa pokutne i spowiedź o 8.00, 10.00 i o 18.00, we wtorek zakończenie rekolekcji i Msze Święte w następującym porządku: o 6 45 (Roraty), o 10.00 oraz o 18.00. Rekolekcje poprowadzi ojciec Edward Krygier kapucyn.
 2. Spotkanie dla kandydatów w czwartek o 17.00, serdecznie zapraszamy.
 3. Najbliższą środę o 19 spotkanie dla wszystkich, którzy chcieliby pomóc w przygotowaniu śniadań dla dzieci po Mszach Świętych Roratnich.
 4. Spotkanie wspólnoty galilejskiej w środę o godzinie 19.00 w domu parafialnym. Wszystkich chętnych zapraszamy.
 5. Nasza schola rodzina spotyka się w piątki o godzinie 19.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
 6. Zapisujemy już intencje mszalne na 2022 rok.
 7. Dziś o godzinie 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych wraz z rodzicami. Serdecznie zapraszamy.
 8. Dziś również po Mszy Świętej o 11.30 I spotkanie synodalne w domu parafialnym. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną głębiej uczestniczyć w życiu Kościoła, bardziej słuchać i dzielić się swoim doświadczeniem kościoła z innymi.
 9. Od 12 listopada w polskich kinach można oglądać fabularny film „Nędzarz i madame”, opowiadający o burzliwych losach Adama Chmielowskiego, który poświęca wszystko, by stać się Bratem Albertem – przyszłym świętym. Gorąco zachęcamy, aby wybrać się do kina, poznać tę niezwykłą postać i wartościowo spędzić czas.
 10. Najbliższą niedzielę 28 listopada o 20.00 spotkanie zespołu Caritas w domu parafialnym.
 11. Bardzo dziękuję najmilsi za wsparcie finansowe jakiego udzieliliście już i udzielicie jeszcze w odpowiedzi na moją prośbę skierowaną 2 tygodnie temu i tydzień temu, tak abyśmy mogli opłacić do końca prace wykonane w naszym kościele. Wsparcia finansowego można dokonać poprzez ofiarę na tacę lub przelew na nasze konto parafialne.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone